شرایط و قوانین خرید از فروشگاه اینترنتی کارواش نعمتی

 

کاربر عزیز؛ برای استفاده بهتر از خدمات و برنامه‌های کاربردی رینگ اسپرت پارسا، موارد زیر را به طور کامل مطالعه کنید.

ورود به سایت کارواش نعمتی، برای استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده در آن، به معنای آگاه بودن از شرایط و قوانین و پذیرفتن آن‌ها وهمچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدماتکارواش نعمتیاست. توجه کنید، که ثبت سفارش نیز در هر زمان، مستلزم پذیرفتن کامل همهٔ شرایط و قوانین کارواش نعمتی از سوی کاربر است.

دقت کنید، که شرایط و قوانین مندرج در ادامه این صفحه، به عنوان جایگزینی برای کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

تمام اصول و رویه‏‌های رکارواش نعمتی، کاملا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است. در مقابل، کاربران نیز موظف به رعایت قوانین کاربری مرتبط هستند.

اگر در آینده، در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مختلف کارواش نعمتی تغییرات به خصوصی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به کاربران اطلاع رسانی می‌شود.

در مقابل، کاربرانی که به طور مستمر از خدمات و امکانات سایت استفاده می‌کنند نیز، با هرگونه تغییر در قوانین منتشر شدهٔ صفحهٔ «شرایط و قوانین خرید از فروشگاه اینترنتی کارواش نعمتی موافقت می‌کنند.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر، شخصی است که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت نام درج و برای ثبت سفارش یا استفاده از هر گونه خدمات دیگری در کارواش نعمتی اقدام می‌کند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

کارواش نعمتیبه اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن‌ها محافظت می‏‌کند.

کارواش نعمتی پارسا متعهد می‏‌شود، که در حد توان از حریم شخصی شما دفاع می‌کند و در این راستا، از همه تکنولوژی‌های مرتبط برای هرچه مطمئن‏‌‌تر و امن‌‏‌تر شدن استفاده می‌کند.  همچنین برای توسعهٔ فروشگاه اینترنتی خود از این اصل بسیار مهم پیروی می‌کند. برای نشان دادن رضایت هر چه بیشتر خود از این سیاست، می‌توانید از سایت استفاده کنید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات کارواش نعمتی، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدیوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و تمام محتوای تولید شده توسط کارواش نعمتی؛ جزئی از اموال این برند محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر همه مطالب موجود و در دسترس، در انحصار کارواش نعمتی است.

توجه داشته باشید، که هرگونه استفاده از سایت بدون کسب مجوز کتبی از کارواش نعمتی توسط دیگران، پیگرد قانونی دارد و حقوق آن برای رینگ اسپرت پارسا محفوظ است. علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط کارواش نعمتی و علائم تجاری ثبت شده، در انحصارکارواش نعمتی است. هر گونه استفاده از این موارد با مقاصد تجاری نیز پیگرد قانونی دارد.

کاربران، مجاز به بهره‌‏ برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و سایر جزییات و مشتقات وب‏‌ سایت کارواش نعمتی نیستند. همچنین نمی‌توانند بدون دریافت اجازه رسمی از کارواش نعمتی، از خدمات یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج استفاده کنند و کلیه این حقوق صراحتا برای کارواش نعمتی محفوظ است.

کاربرانی که از خدمات کارواش نعمتی استفاده می‌کنند، مسئول محافظت از حساب و رمز عبور خود هستند و مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری یا رمز ورود انجام می‌شود، به طول کامل بر عهده کاربران است.

فروشگاه اینترنتی کارواش نعمتی محصولاتی مناسب، برای افراد زیر ۱۸ سال را نیز به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان ‌‏تر هستند، باید با اطلاع والدین یا قیم قانونی، برای خرید و پرداخت اقدام کنند.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با کاربران، پایگاه رسمی سایت کارواش نعمتی به آدرس danywash.com است. الیف با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیرد. وب سایت الیف هیچ گونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر ازdanywash.comندارد.

کاربران برای برقراری ارتباط ، فقط می‏‌توانند از آدرس‌‏های درج شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت و پردازش سفارش

همهٔ سفارش‌های ثبت شده در کارواش نعمتی، در طول روزهای کاری و نخستین روز پس از تعطیلات رسمی پردازش می‌شوند. روز کاری به معنای روزهای شنبه تا پنج شنبهٔ هر هفته می‌باشد و تعطیلات رسمی، شامل روزهای جمعه و تعطیلات رسمی براساس تقویم ایران است. امکان سفارش‌گذاری در کارواش نعمتی، در تمام ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز، وجود دارد.

همهٔ سفارش‌‏های ثبت شده بر روی سایت کارواش نعمتی، به ترتیب سفارش‌گذاری، در صف پردازش قرار می‌گیرند و کد آن به شماره موبایل مشتری پیامک می‌شود. پیش فاکتور سفارش نیز، بلافاصله پس از ثبت نهایی سفارش، به ایمیل مشتری ارسال می‌شود.

کارواش نعمتی برای پیشبرد صحیح خریدهای اینترنتی، در تمام مسیر خرید مشتریان، از ثبت و ارسال تا تحویل هر سفارش به هر فرد، دقت و تلاش فراوانی صرف می‌کند. با این حال، در صورتی که موجودی محصولی در کارواش نعمتی ه پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای کارواش نعمتی محفوظ است. البته در چنین شرایطی، امکان جایگزین کردن کالای به اتمام رسیده با کالایی دیگر برای مشتری وجود دارد.

هر کاربر، موظف است، که برای سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. مسلم است، که در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر پردازش نمی‌شود و قابل پیگیری، ارسال و تحویل نخواهد بود.

کارواش نعمتی، بنا به تشخیص خود، مجاز به توقف سفارش‌‏‌گیری جدید، بدون هرگونه اطلاع قبلی می‌باشد و حق دارد، که فروش خود را متوقف کند. البته تمامی سفارش‌‏های ثبت شده، پیش از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال خواهند شد. همچنین، حق توقف فروش برای همه یا بخشی از محصولات بدون اطلاع قبلی مشتریان و کاربران، به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا، برای کارواش نعمتی محفوظ است.

خسارت در هنگام حمل و نقل

کارواش نعمتی برای تحویل بدون آسیب سفارشات به دست مشتریان خود، نهایت تلاش خود را می‌کند. همچنین تاکید دارد، که هر سفارش در نهایت صحت و سلامت به مشتریان در سراسر کشور تحویل داده شود.

همه محصولات کارواش نعمتی پیش از ارسال به طور ایمن و استاندارد بسته‌بندی و سپس برای ارسال، به یکی از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبری که کاربر در مراحل خرید خود انتخاب کرده است، منتقل می‌شود.

پس از این مرحله واعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) هر گونه حادثه احتمالی در هنگام حمل و تحویل کالا، بر عهده شرکت حمل و نقل است. در صورت بروز هرگونه حادثه‌ای، الیف تنها در صورت تایید شرکت ارسال کننده و به منظور تسهیل امور پیگیری، خسارت به وجود آمده را جبران خواهد کرد.

آسیب‏‌های وارد شده به کالا، که ناشی از حمل و نقل آن در مسیر تحویل می‌باشد، باید نهایتا تا ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش، به خدمات پس از فروش کارواش نعمتی گزارش داده شود. در ادامه، باید کالای آسیب دیده را به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل و نقل ارسال کننده، کلیه متعلقات مربوط به کالا و فاکتور، به خدمات پس از فروش کارواش نعمتی ارسال کنید.

سرویس بازگرداندن کالا

استفاده از خدمات سرویس بازگرداندن کالا، برای کالاهایی امکان‌پذیر است، که دارای هر گونه نقص فنی باشند. خدمات این سرویس شامل تعویض بدون قید و شرط است و فراتر از سرویس گارانتی محصول می‌باشد.

برای استفاده از این امکان، ابتدا کارشناسان خدمات پس از فروش کارواش نعمتی، ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را کنترل و بررسی می‌کنند. در صورت تایید کارشناسان و اثبات وجود نقص فنی، محصول مشکل‌دار مشمول استفاده از سرویس بازگرداندن کالا می‏‌شود. لازم به تذکر است،‌ که این سرویس برای اشکال‏‌های فنیِ ناشی از استفاده نادرست کاربر قابل استفاده نیست.

همچنین، آسیب‏‌های فیزیکی ایجاد شده، به دلیل حمل و نقل نادرست، شامل بهره‌مندی از خدمات این سرویس نمی‏‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا شرایط مربوط به خسارت در هنگام حمل و نقل را مطالعه کنید.

اگر می‌خواهید، از این  سرویس کارواش نعمتی استفاده کنید، پیش از بازگرداندن کالا، باید آن را به ‏خوبی بسته‌بندی کنید. به یاد داشته باشید شماره فاکتور به همراه محصول ، به دفتر کارواش نعمتی ارسال شود.

اگر کالای برگشتی، در شرایط اولیه‌ای که توسط کارواش نعمتی به مشتری تحویل داده شده است، دریافت نشود، متاسفانه امکان استفاده از این سرویس وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض قرار می‌گیرد.

اگر موجودی کالای آسیب دیده در کارواش نعمتی به اتمام برسد و الیف امکان تعویض کالای آسیب دیده را با کالای جایگزینِ مشابه نداشته باشد، امکان استرداد مبلغ کالا به حساب خریدار وجود دارد. البته نوسان‏‌های قیمتی باعث کاهش یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود.

سیاست قیمت گذاری در فروشگاه اینترنتی کارواش نعمتی

سیاست قیمت‌‏گذاری در کارواش نعمتی مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کنندگان است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی کارواش نعمتی،‌ در واقع قیمت‏‌های خرده فروشی است و غالباً توسط تولید‏کنندگان یا تامین‏‌کنندگان آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است. سایر کالاهای کارواش نعمتی براساس مدل، مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار قیمت‌گذاری می‌‏شوند.

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، امکان اعلام قیمت و موجودی نهایی کالاها به صورت قطعی و قبل از سفارش گذاری به مشتریان وجود ندارد.

البته در موارد بسیار نادر، در صورت وجود نوسان قیمت در بازار یا اشتباه در قیمت‌‏‌گذاری، اگر امکان تحویل سفارشی وجود نداشته باشد، کارواش نعمتی وظیفه دارد که در اسرع وقت این موضوع را به مشتری اطلاع دهد و سفارش را لغو کند.

در صورتی که پس از ثبت سفارش، کالایی شامل کاهش قیمت شود، قیمت سفارش به روز رسانی و با قیمت جدید محاسبه می‏‌شود. هزینه بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا، با توجه به شرایط سفارش جداگانه محاسبه شود. این شرایط، در مراحل ثبت سفارش برای مشتری مشخص می‌شود.